https://www.traditionrolex.com/19

Peltoc - Trumlite kokkukerimis aeglustid "Slow motion"

https://www.traditionrolex.com/19

Trumlite kokkukerimis aeglustid "Slow motion"


Tavalistel rullidel naaseb kaabel kiiresti oma kohale ja kontrollimatult, nõudes operaatorilt abistamist, mis tähendab aja raiskamist. Selle probleemi lahendamiseks kavandas ja patenteeris kvaliteetsete rullide tootja Mavel 2010. aastal esimese ja ainulaadse välisseadme, mida saab hõlpsasti paigaldada ja eemaldada.

Lihtne, kuid geniaalne idee. "Slow Motion" on tegelikult valikuline aga asendamatu lisaseade, mis juhib ja aeglustab tagasikerimist ühtlaselt, välistades sellega tõmblemise ja teiste asjade vigastamise.
Tulemus? Parem ohutus, korralikum töökeskkond ja vähem raisatud aega.


Mis see on?
See on valikuline patenteeritud seade, MAVEL-tehnoloogia ja uurimistöö vili. See on nii lihtne, et see on geniaalne. See on ainulaadne.
Mida see teeb?
See võimaldab kaableid ja voolikuid aeglaselt ja ühtlaselt kerida ilma tõmblemise ja teiste asjade vigastamiseta. See tagab suurema ohutuse, parema korralduse ja suurema tootlikkuse töökohal. Varakahju null ja kehavigastusi pole.
Kuhu seda paigaldada saab?
Seda saab paigaldada kõikidele MAVELi kaabli- ja voolikutrumlite mudelitele, millel on "Slow Motion" võimalus. Seda on lihtne paigaldada ja praktiline kasutada.

 

https://www.traditionrolex.com/19

https://www.traditionrolex.com/19