Ruuvikompressori Almig Flex 22
Tuottaja: | Almig |
Malli: | Flex 22 |
Vuosi: | 2013 |
Tuottavuus: | 970 - 3890 L/min, Max 5-13 Bar |
Teho: | 22 Kw |
Työtunnit: | 2537 h |
Sähko: | 400V / 50HZ / 3 Phase |
Melutaso: | Ca. 66 dB |
Paino: | 400 Kg |
Mitat: | 1300 x 900 x 1700 mm |
Takuu: | 6 kuukauta |
Varastossa | 1 |
Kasutatud kruvikompressor on heas korras ja hooldatud! Hoolduse käigus vahetatud õli, õlifilter, õhufilter ja eelfilter.
Kompressor on sagedusmuunduriga ja otseülekandega, tänu millele on ta tavalistest kruvikompressoritest kuni 35% energia säästlikum. Tänu sagedusmuundurile toodab kompressor õhku täpselt nii palju kui tarbitakse, on sujuvkäivitusega, puuduvad mootori käivituse "PEAK" momendid vooluvõrgus, hoiab konstantset töörõhku ning ei vaja nii suurt mahutit nagu tavalised kruvikompressorid.
- Väga heas korras ja madalate töötundidega.
- Töötunde ainult 2537 h
- Kompressor on kahel 85L mahutil.
- Kompressor on madala müratasemega.
- Eelfiltriga, mis hoiab ära mootoriruumi liigse tolmu sattumise ja hoiab jahutusradiaatori puhtamana.
- Eelnevalt regulaarselt hooldatud
- Almig Air Control P (Premium) puutetundliku juhtpuldiga.
Kompressoril on peal Almig Air Control P (Premium) puutetundliku ekraaniga juhtpult, millega on võimalik:
- Ühendada veel seitset kompressorit ja juhtida kõiki neid samast kohast.
- Programeerida nädalapäevade töögraafik; seadistada automaatse sisse ja väljalülitamise aega ning mitme Bar pealt lülitab välja ning tööle hakkab. (Kõik nädalapäevad on võimalik eraldi seadistada, lisaks ka seitse kompressorit)
- Seadistada kompressor täpselt iga kliendi vajadustele vastavalt töösse, millega saab tagada suurima energia kokkuhoiu. Võimalik seadistada juhtpuldi kuvatav ekraani info, ekraani heledus, keeled, kompressori maksimaalne tootlikus, töörõhud, mootori ülesse kiirendusaeg jne jne.
- Tuletab meelde tulevast hooldust
- Kuvab rikete puhul konkreetse veateate ja infoliini numbri.
- Ja palju teisi võimalusi lisaks.
Garantii 6 kuud!